Jdi na obsah Jdi na menu
 


Oslava s kamarádama

Na Štěpánkovo třetí narozeniny nezapomněli ani jeho kamarádi - Láďa, který je narozený ve stejný den jako já, Ondra a Adam.

S Ládikem jsme slavili u nich doma ve Vysočanech ve středu 2.2. Lucka nám připravila fondue z čokolády a nakrájela ovoce - jahody, banány a hroznové víno. Štěpánek jedno ochutnal a i když to bylo čokoládové, tak odešel od stolu a už si nedal. Ládik i já jsme se na to podívali důkladnějc Od Ládika jsem dostal Woodyho z Toy Story.

V den svých narozenin se asi Štěpánek nemohl dočkat a vstával dost brzy. Vyjimečně jsme ho udrželi u nás v posteli, abysme se pomazlili a dali mu první dárek. Byl to nový batůžek, do kterého si může balit věci třeba na výlety, na návštěvy nebo do školičky. Štěpánek si tam hned dal pití a Woodyho. Pak jsme se rychle sbalili a jeli jsme prvně vyzkoušet vybranou školičku na Jižňáku. Štěpánek i já jsme se těšili a když jsme tam dorazili byli jsme strašně zklamaní. Paní nám dala mylnou informaci a už nemají kapacitu na dalšího prcka Byli jsme tak zklamaný (já víc), že jsem tam upustila hormony z uzdy a normálně se rozbulela jak mi Štěpána bylo líto ! Tety se smilovali a že prý mají ten den hodně nemocných, tak ho můžou vzít, aby si tam pohrál. Štěpánkovi se tam moc líbilo. Tety ho chválily, že krásně pracoval a poslouchal a akorát teda, že se počural, ale byl prvně, tak to chápaly. Štěpánek mi "řekl", že se mu tam moc líbilo a že prý i zpívali a hráli na dřívka a že mu nějaký kluk udělal bebí na nose a že mu to prý oplatil  Byli dokonce i venku na zahradě. Štěpán měl kolem krku uvázanou cizí červenou šálu, tak jsme se ještě vraceli, aby někomu nechyběla. Slíbily nám, že pokud by jim někdo vypadl, tak nám zavolají a můžeme 1x týdně chodit. Aktuálně mám informaci, že snad jedna maminka váhá a má se do pátku rozmyslet, tak si držíme palce !

Odpoledne 3.2. dorazila Gabča s dětma - Ondrou a Markétkou. Štěpán dostal puzzle Krtek a sušené ovoce a gumový medvídky. Všechno jsme snědli. Kluci si docela vyhráli a my jsme poklábosili.

Večer přišel táta, dali jsme si večeři a chvíli si zablbli. Další oslava byla plánovaná na sobotu a neděli. Na neděli se plánoval i Štěpíkův dortík a zbytek dárků. Ale o tom až příště.

4.2. se u nás stavila i Anička s Adámkem. Štěpík dostal spoustu dárečků - 12 kelímků plastelíny, kapsář do auta, houkací hasiče a čokoládku od Milky. Všechno se mu moc líbilo ! Dali jsme si borůvkové muffiny, které jsme ten den s mamkou upekli a kluci si pohráli.

Všem dosavadním gratulantům děkujeme za super dárky !!!

  

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář